Привітання з днем святого Миколая

Традиція привітання в день святого Миколая, обдаровуючи дітей, почалася в Німеччині. Ще у далекому Х столітті в одному Кельнському соборі 6 грудня, у день пам’яті св. Миколая, учнів почали поздоровляти, роздаючи їм солодощі. Вже пізніше майже у всіх оселях країни люди стали вивішувати свій шкарпетки або  черевички на балкони, щоб отримати подарунки та поздоровлення від святого Миколая Чудотворця. Згодом ці традиції поширилися по всій Європі. Але найкращі вітання в день Св. Миколая отримували тільки слухняні дітки.

В Україні склались деякі звичаї щодо привітань з днем святого Миколая. Саме в ніч з 18 на 19 грудня більшість слухняних дітей отримують подарунки від Миколая Чудотворця. Частіше всього святкові привітання від Миколайчика у виді цукерок та інших солодощів діти знаходять під подушкою або на підвіконні.

Ходять легенди, що за день до свята, Миколай досить плідно працює, випікаючи зірочки в дарунок дітям. Саме ця випічка потрапляє до лантуха святого Миколая і стає схожою на свого майстра. І тому солодощі та печиво, яке діти знаходять вранці, почали називати миколайчиками. В наш час у багатьох українських родинах будь-які привітання з днем святого Миколая теж прийнято називати миколайчиками. Крім того, всі поздоровлення, отримані в цей день викликають усмішки та гарний настрій у більшості людей.

Слід зазначити, що день святого Миколая – це не тільки дитяче свято. У минулі роки, в Україні ,саме з привітань на Миколая молодь починала готуватися до сватань та вечорниць, шила вбрання і майструвала маски для наступаючих святкових розваг.

Вітання та поздоровлення з днем святого Миколая надсилайте близьким, рідним людям на мобільний телефон через смс! У день цього святого Чудотворця повинні відбуватися тільки світлі і добрі справи. Тому чому б не зробити що-небудь приємне коханим і рідним?

Оригінальні вітання на день святого Миколая